1
راهنما

کانون تبلیغاتی همراه

انتشار سریع تبلیغات و ارتباط همیشگی با مشتریان

انتشار سریع تبلیغات
و ارتباط همیشگی با مشتریان

کانون‌های تبلیغاتی به منظور مشاوره انواع خدمات تبلیغاتی به مشتریانشان فعالیت دارند. یکی از ماموریت‌های آن‌ها ارائه مناسب و بهترین مشاوره‌ها به مشتریان می‌باشد. کانون‌های تبلیغاتی جهت معرفی بهتر خود به مشتریان جدید نیاز دارند تا نمونه‌هایی از مشاوره‌هایی که به مشتریان قدیم خود داده‌اند را معرفی کنند تا مشتریان جدید اعتماد بیشتری به نحوه کارهای این کانون داشته باشند و همچنین بتوانند انتخاب مناسبی داشته باشند. برای این کار معمولاً کانون‌های تبلیغاتی برای خود سایت‌های اینترنتی راه‌اندازی می‌کنند که در آنجا مشتریان را با انواع نمونه کارهایشان آشنا می‌سازند و از آن طریق ارتباط خوبی با مشتریان می‌گیرند. ولی در عصر کنونی تمایل افراد از سمت سایت‌های اینترنتی به راه‌کارهای موبایلی و سامانه‌های موبایلی گرایش پیدا کرده است.

یکی دیگر از خدمات کانون‌های تبلیغاتی، چاپ و انتشار مجموعه آگهی‌های تجاری در قالب مجلات است که کانون‌های تبلیغاتی در بازه‌های زمانی مشخص تبلیغاتی را جمع‌آوری می‌کنند و در قالب مجلات پخش می‌کنند تا افراد مختلف بتوانند تبلیغات را مشاهده نمایند. همانطور که می‌دانید چاپ این مجموعه‌ها و همچنین انتشار آن‌ها زمان‌بر و هزینه‌بر هستند و برای کلیه این امور سامانه بلوط پیشنهادی ویژه ارائه کرده است.

معرفی محصول

سامانه بلوط به کانون‌های تبلیغاتی محصولی را معرفی می‌کند که بوسیله آن می‌توانند ارتباط بیشتر، رایگان و مستر با مشتریان خود داشته باشند و بتوانند همیشه تعاملات خوبی با آن‌ها داشته باشند. محصول معرفی شده در قالب یک نرم‌افزار موبایلی به شما ارائه می‌شود که قابل نصب بر روی گوشی‌های مشتریان شما می‌باشد. از طریق این محصول کلیه نیازهای یک کانون تبلیغاتی از جنبه‌های ارتباطی برطرف شده و شما می‌توانید به آسانی کلیه خدمات خود را به صورت مشروح بیان کنید تا مشتریان جدید بتوانند با خدمات و کیفیت کارهای شما آشنا شوند. هر زمان که بخواهید می‌توانید مجموعه آگهی‌های خود را در قالب دیجیتال و به آسانی هر چه تمام‌تر عرضه کنید و در همان لحظه کلیه افرادی که نرم‌افزار تبلیغاتی شما را دارند کل مجموعه را می‌توانند دریافت کنند و کلیه تبلیغاتی که در آن مجموعه قرار داده‌اید را می‌توانید به رؤیت آن‌ها برسانید. همچنین هر زمان که بخواهید می‌توانید از بستر پیام اینترنتی که مانند نرم‌افزار تلگرام عمل می‌کند برای افرادی که نرم‌افزار شما را دارند متون و یا تصاویر تبلیغاتی ارسال نمایید و از این طریق سرویس جدیدی به مشتریانتان ارائه می‌دهید و درآمد شما از این طریق افزایش می‌یابد.


با محصول کانون‌های تبلیغاتی سامانه بلوط، با مشتریانتان همیشه در ارتباط باشید و همیشه تبلیغات آنها را به آسانی برای کلیه مخاطبین خود ارسال نمایید.

انتشار سریع تبلیغات

با استفاده از این محصول می‌توانید در هر لحظه به آسانی تبلیغات خود را در این بستر منتشر سازید و مخاطبین شما تبلیغات را مشاهده خواهند کرد.

ارتباط همیشگی با مشتریان

شما می‌توانید ارتباطی همیشگی و دائمی را مشتریانتان داشته باشید. ارتباطی از نوع موبایلی و رایگان

«با انتقال سریع این نرم‌افزار به گوشی عموم مردم (از طریق بلوتوث، Zapia، QRCode، تلگرام، پیامک و ...) آخرین خدمات خود و همچنین تبلیغات مشتریانتان را برایشان ارسال می‌کنید.»

جهت ارتباط بهتر و رایگان با مشتریانتان می‌توانید هر زمان که بخواهید پیغام‌هایی اینترنتی (Notification) همانند پیغام‌های تلگرامی برای آنها ارسال نمایید. این پیغام به صورت خاص در گوشی مشتریان نمایش داده می‌شود و در میان انبوه تبلیغات، تبلیغات پیامکی و ... گم نمی‌شود و ظاهری ویژه دارد.


با این روش می‌توانید ارتباط بسیار خوبی با مشتریانتان داشته باشید و همیشه از آخرین کارها و طرح‌های خود، آنها را مطلع سازید و یا در ایام خاص پیام‌های تبریک به صورت متنی و یا تصویری ارسال نمایید.

یکی از مزیت‌های این محصول این است که شما می‌توانید مستقل از نرم‌افزارهای اجتماعی از قبیل وایبر، تلگرام و ... با عموم مردم ارتباط داشته باشید و در صورتیکه سرویس‌های نرم‌افزارهای اجتماعی به دلایلی از کار بیفتند، شما می‌توانید از طریق این محصول ارتباط خود را با عموم مخاطبین خود حفظ نمایید.معرفی کیفیت شما

می‌توانید کیفیت اقلام مصرفی در تولید و ارائه خدمات خود را به مشتریانتان معرفی کنید تا مشتریانتان از کیفیت خدمات نهایی شما مطمئن گردند.

معرفی نمایندگان فروش

نمایندگان رسمی فروش خود را چه در شهر خود و یا در سایر شهرها به همراه شماره تلفن و آدرس و سایر مشخصات معرفی نمایید.

خدمات پس از فروش

جهت بالا بردن اطمینان مشتریان، می‌توانید انواع خدمات پس از فروش و مدت گارانتی خدمات خود را به صورت مشروح توضیح دهید.

تغییر اطلاعات

حتی پس از انتشار موبایل کاتالوگ خود، شما می‌توانید هر زمان که خواستید اطلاعات قابل به روزرسانی خود را آپدیت کنید تا مشتریانتان آخرین اطلاعات شما را در اختیار داشته باشند.

«علاوه بر روش‌های متداول انتشار نرم‌افزارهای موبایل، شما می‌توانید QRCode نرم‌افزار خود را در نسخه‌های چاپی تبلغات خود قرار دهید و کاربران از طریق آن می‌توانند به راحتی نرم‌افزار شما را نصب کنند.»

ایجاد باشگاه مشتریان


با استفاده از این محصول، می‌توانید یک باشگاه مشتریان منحصر به فرد ایجاد کنید و همیشه و هر لحظه در کنار مشتریانتان باشید و آنها نیز با شما ارتباط داشته باشند.

«در نهایت از طریق این محصول می‌توانید بُرد تبلیغاتی خود را بالاتر ببرید و مشتریان بیشتری کسب کنید و درآمد بیشتری بدست آورید.»

مشخصه‌های برجسته محصول شما

ارتباط دو طرفه با مخاطبین

با استفاده از قابلیت هایی که در نرم افزار شما قرار داده می شود شما می‌توانید ارتباطی دو طرفه و همیشگی با مخاطبین خود برقرار کنید.

دریافت لحظه‌ای اطلاعات

مخاطبین شما در هر لحظه می‌توانند آخرین اطلاعات مورد نظر شما را دریافت نمایند.

گرافیک زیبا

مخاطبین شما می‌توانند این محصول را با گرافیکی زیبا و هماهنگ با سایت سازمانی شما استفاده نمایند.

پخش سریع

به دلیل انتقال سریع نرم افزارهای موبایل نرم افزار شما می‌تواند بسیار سریع پخش گردد.

جدیدترین تکنولوژی

تیم بلوط آخرین تکنولوژی ها را در جهت تولید نرم افزار شما به کار می گیرد تا نرم افزاری بسیار حرفه ای در اختیار شما و مخاطبینتان قرار گیرد.

سامانه بلوط، قوی‌ترین شرکت در زمینه
طراحی و ساخت اپلیکیشن و برنامه های
اندروید و iOS (آیفون) در ایران

با پشتیبانی از:

Android

به دلیل استفاده گسترده مردم از گوشی‌های اندرویدی، سامانه بلوط سعی کرده است این محصول را با قابلیت‌های منحصر به فرد و با پشتیبانی کامل از این سیستم عامل در اختیار شما قرار دهد.

iOS

به دلیل کمک به سازمان‌ها جهت پوشش حداکثری مخاطبین، سامانه بلوط از معدود شرکت‌هایی است که پشتیبانی از این سیستم عامل را نیز به صورت ۱۰۰٪ Native انجام می‌دهد. پشتیبانی از این سیستم عامل در محیط XCode و با زبان Objective-C می‌باشد.

برخی از مزایای محصول شما

ارتباط دائمی با مخاطبین

اطلاع رسانی لحظه ای

انعطاف و گرافیک جذاب

به روز کردن اطلاعات

انتقال و گسترش سریع

هزینه مناسب

تماس از داخل نرم افزار

اتصال به شبکه های اجتماعی

تحویل QRCode محصول

محصول ۱۰۰٪ Native

سرعت تحویل

کمک به پخش سراسری

مشخصات فنی محصول

محصولات سامانه بلوط توسط متخصصین با تجربه در حوزه فناوری اطلاعات تولید گردیده و سعی شده است کلیه ماژول‌های این سامانه از نظر تکنولوژی با استفاده از جدیدترین و مدرن‌ترین متدهای برنامه نویسی روز دنیا تولید شوند. در حین تولید محصول کلیه ضوابط و استانداردهای تولید محصولات نرم‌افزاری رعایت شده است. فاز نیازسنجی، فاز تحلیل، پروتوتایپینگ، تولید انواع گرافیک، فاز تولید و در نهایت اجرای نرم‌افزار با استفاده از تجربه مهندسین این سامانه از جمله کارهایی هستند که به ازای هر محصول به صورت کامل انجام می‌شود تا مشتریان بتوانند در نهایت با آسودگی خاطر محصول خود را با بهترین کیفیت دریافت نمایند.

معماری فنی محصول

۴۴۸،۷۰۱

تعداد خط برنامه نوشته شده
جهت تولید محصول

برخی از مشتریان این محصول

هزینه سفارش محصول:

نسخه ساده

ارزش واقعی: تومان

- Android -

مشاهده جزئیات

  عدم مشاهده جزئیات

  نسخه کامل

  ارزش واقعی: تومان

  - Android -

  مشاهده جزئیات

   عدم مشاهده جزئیات

   نسخه سازمانی

   ارزش واقعی: تومان

   - Android -

   مشاهده جزئیات

    عدم مشاهده جزئیات

    نسخه پیشرفته

    تماس با بلوط

    - Android - iOS -

    مشاهده جزئیات

     عدم مشاهده جزئیات

     تعداد نرم افزارهای نصب شده توسط مشتریان (تاکنون)

     کسب اطلاعات بیشتر

     جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تلفن بازرگانی سامانه بلوط به شماره 38455014-051 تماس حاصل فرمایید.

     بیش از ده سال
     تجربه ساخت اپلیکیشن های برتر موبایل در ایران