1
راهنما

پورتال همراه خدمات بیمه

- مخصوص شرکت‌های بیمه -
ارتباط بهتر و دائمی‌تر با مشتریان

تولید نرم‌افزارهای اطلاع‌رسانی خدمات و سرویس‌های شرکت‌های بیمه
جهت معرفی بهتر و ایجاد ارتباط مستمر با مشتریان

معرفی محصول

شرکت‌های بیمه به دلیل تنوع در خدمات رسانی‌ها و تنوع در انواع بیمه‌هایی که ارائه می‌دهند، نیاز دارند به انواع مختلف اطلاع‌رسانی‌هایی به مخاطبین خود داشته باشند که آنها بتوانند به صورت شفاف از مزایای خدمات شرکت بیمه‌گر بیشترین بهره‌مندی را داشته باشند و حتی سایرین را نیز تشویق کنند که از خدمات آن شرکت استفاده نمایند.

معمولا تنوع سرویس‌ها، هزینه‌ها، مبالغ پرداختی به صورت ادواری و ... آنقدر زیاد می‌شوند که توضیح دادن آنها به مشتریان سخت می‌شود. لذا سامانه بلوط محصولی را در نظر گرفته است که به وسیله آن شرکت‌های بیمه‌گر می‌توانند کلیه نیازهای اولیه اطلاع‌رسانی به مشتریان خود را با جدیدترین روش داشته باشند.

«معمولا یکی از دلایلی که عموم مردم از انواع خدمات بیمه استفاده نمی‌کنند عدم اطلاع و آگاهی آنها می‌باشد که شما می‌توانید از طریق این محصول این نیاز را برطرف سازید.»

این محصول در قالب یک نرم‌افزار قابل نصب بر روی گوشی‌های تلفن همراه ارائه می‌شود که به همین دلیل به آسانی مشتریان شما می‌توانند از قابلیت‌های آن استفاده کنند.معرفی خدمات شرکت بیمه

معرفی کلیه خدماتی که شرکت شما به بیمه شوندگان می‌دهد. منظور از خدمات کلیه خدمات مستقیم و غیر مستقیمی است که معمولا شرکت‌های بیمه کننده به مشتریان خودشان ارائه می‌دهند و از طریق تنوع این سرویس‌ها مشتریان جدیدی را به مجموعه مشتریانشان اضافه می‌کنند.

معرفی انواع بیمه

شرکت‌های بیمه معمولا انواع مختلفی از بیمه را ارائه می کنند. از قبیل بیمه عمر، بیمه خورو، شخص ثالث، بدنه، بیمه‌های مسکونی مانند آتش‌سوزی، بیمه‌های کسب و کارها مانند بیمه مسؤولیت و ... که شما می‌توانید از طریق این محصول که در گوشی‌های مشتریان نصب شده است، کلیه موارد را توضیح دهید و آنها را مجاب به استفاده از انواع بیمه کنید.

معرفی نرخ‌های بیمه

هر کدام از خدمات بیمه معمولا نرخ‌های متفاوتی دارند که شما می‌توانید انواع نرخ‌ها را با توضیحات کامل در اختیار مشتریانتان قرار دهید.


پرسش سؤالات از شرکت بیمه

مشتریان بالقوه و مشتریان بالفعل شما می‌توانند هر زمان که خواستند از شما پرسش‌های خود را ارائه دهند تا هر زمان که فرصت پاسخگویی برای شما بود به آنها پاسخ صحیح را بدهید.

مشاهده پاسخ‌ها

مشتریان شما پس از انجام پرسش و هر زمانیکه پاسخ آنها آماده شد، در قسمتی که برای محل پاسخ‌ها در این محصول در نظر گرفته شده است می‌توانند پاسخ‌های خود را دریافت نمایند. همچنین می‌توانند پاسخ‌ها را در قالب نوتیفیکیشن مشاهده نمایند.

خسارت سیار

در هر زمان که مشتریان شما دچار خسارتی شده باشند، فقط با تکان دادن گوشی نرم‌افزار مخصوص شما به صورت اتوماتیک باز می‌شود و وارد قسمت تماس با واحد خسارت شرکت بیمه شما می‌شود و تنها با فشردن کلید تماس، به صورت خودکار تماس برقرار می‌گردد. و مشتری شما می‌تواند وضعیت خودش را شرح نماید تا شما راهنمایی‌های لازم را به وی داشته باشید.

معرفی مسؤولین

معرفی کادر مدیریت شرکت بیمه شما

آموزش

ارائه انواع آموزش‌های متنی، تصویری و یا صوتی برای مشتریان

رسانه

ارائه گالری‌های تصویری مرتبط با موضوعات بیمه شرکت شما

اطلاعیه‌ها

نمایش کلیه اطلاعیه‌های صادر شده از سمت شرکت بیمه شما

پرداخت اقساط

مشتریان شما می‌توانند به سهولت اقساط خود را پرداخت نمایند.

فرمول‌های بیمه

در نرم‌افزار شما می‌توان قسمتی در نظر گرفت که بر اساس فرمول‌های مختلف انواع نرخ‌ها را برای مشتریان محاسبه کند.

مشاهده رسیدها

کلیه اقساطی که از طرف مشتریان شما پرداخت شده، در این قسمت دیده می‌شود.

سامانه بلوط، قوی‌ترین شرکت در زمینه
طراحی و ساخت اپلیکیشن و برنامه های
اندروید و iOS (آیفون) در ایران

کسب اطلاعات بیشتر

جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تلفن بازرگانی سامانه بلوط به شماره 38455014-051 تماس حاصل فرمایید.

بیش از ده سال
تجربه ساخت اپلیکیشن های برتر موبایل در ایران