1
راهنما

سامانه بلوط

بیش از یک دهه در کنار شما

ارائه و تولید بهترین محصولات موبایل در کشور
و مشاوره‌های تخصصی سازمان‌ها و کسب و کارها

«تولید و طراحی اپلیکیشن های حرفه‌ای در بستر
سیستم عامل‌های اندروید و iOS (آیفون)»

۱. چرا موبایل؟

سهولت دسترسی به موبایل هوشمند به عنوان ابزاری با کاربردهای فراوان، سازمان‌ها و شرکت‌های پیشرو را بر آن داشت تا جهت افزایش بهره‌وری و نیز افزایش سود، سازمان و کسب و کار خود را با پلتفرم موبایل بیشتر هماهنگ کرده تا فرصت‌های موجود در آن را زودتر از رقبا استفاده و به کار گیرند.

۲. تحولی از جنس موبایل

بعد از فرآگیر شدن شبکه‌های اجتماعی و سامانه‌های پیامک انبوه و با توسعه سیستم عامل‌های اندروید و گوشی‌های آیفون و استفاده از آنها، سازمان‌ها و کسب و کارها به دنبال استفاده هر چه بیشتر از این بسترها رفته تا با ساخت برنامه اندروید یا iOS از این پلتفرم به صورت کاملا تخصصی و کاربردی جهت محقق کردن اهداف سازمانی و شرکتی خود استفاده نمایند.

۳. راهکارهای سامانه بلوط

سامانه بلوط در این مسیر، بیش از ۱۰ سال در کنار سازمان‌ها و شرکت‌ها، نیازهای آنها را رصد نمود و حال بعد از یک دهه تجربه و طراحی اپلیکیشن اندروید و iOS انواع نرم افزار برای گوشی‌های اندرویدی و آیفون، برای هر یک از آنها به طور جداگانه محصولاتی تخصصی، جامع و کاربردی تهیه و تولید نمود تا تجربه موفق را به سازمان‌ها و کسب‌و‌کارها هدیه نماید.

«سامانه بلوط در یک نگاه»

تولید منطبق با نیاز

سامانه بلوط همیشه سعی کرده با درک صحیح از نیازهای مشتریان، راهکارهای مناسب و نوین به آنها پیشنهاد دهد.

UI/UX منحصر به فرد

سامانه بلوط علاوه بر دقت‌های فنی، همیشه سعی دارد کارهایی ارائه دهد که بهترین گرافیک کاری و منحصر به فرد را داشته باشد.

آخرین تکنولوژی

با توجه به تغییرات سریع فن‌آوری‌های موجود، تیم مهندسی بلوط سعی می‌کنند از آخرین تکنولوژی‌های موجود استفاده کنند.

کارآیی بالا

تولید محصولات با کارآیی بالا که مشتریان بتوانند تجربه لذت بخشی هنگام استفاده از آنها داشته باشند، از اهداف سامانه بلوط می‌باشد.

پنل‌های قدرتمند

در کنار محصولات، سامانه بلوط پنل‌های قدرتمندی در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد تا بتوانند اکثر نیازهای پشتیبانی‌های آینده خود را به صورت مستقل انجام دهند.

ارتباط با مشتریان

سامانه بلوط سعی دارد در همه مراحل در کنار مشتریانش باشد و خدمات خود را به آنها ارائه نماید.

سامانه بلوط، قوی‌ترین شرکت در زمینه
طراحی و ساخت اپلیکیشن و برنامه های
اندروید و iOS (آیفون) در ایران

در دنیای رقابت شدید بین شرکت ها و کسب و کارها در ایران، افزایش راندمان یا روش های نوین بیزینس یکی از اصلی ترین مزیت ها رقابتی بین شرکتها و کسب و کارها محسوب می شود، سامانه بلوط با بیش از ده سال سابقه توسط تحلیل فضای کسب و کار شما و ارائه راهکاری نوین و کاربردی سعی در تمایز شما در بین رقبایتان دارد. با ما همراه باشید.
Error! Connect failed.